Pěstěné ruce jsou samozřejmostí každé upravené ženy. Ke krásným rukám patří kvalitně a profesionálně ošetřené nehty, ať již jde o nehty přírodní nebo umělé.

GEL LAK

Pro přírodní nehty je vhodným řešením gel lak.Pokud patříte k ženám, které upřednostňují přírodní nehty a chcete, aby Vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty, který má omezenou dobu trvanlivosti, je pro vás gel-lak ideální volbou. Gel-lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.Aplikuje se na délku přírodních nehtů.

MODELÁŽ NEHTŮ

Modelované nehty mají několik výhod oproti nehtům přírodním.Lze je snadno upravit do požadované délky a tvaru, oblíbená francouzská manikúra, či lak na nich vydrží, a ruka vypadá vždy upraveně. Při modelaci nehtů využíváme gelovou metodu nebo také polygel nehty. UV gelová metoda modeláže nehtů  je velmi šetrná k přírodním nehtům, lze ji proto použít i k pouhému zpevnění nehtů. Nehty mají přirozený vzhled a zůstávají i nadále pružné.Polygel je revoluční technika v modeláži nehtů využívá všech kladných vlastností gelu a akrylu.

Doba modeláže nehtů je přibližně 1,5 hodiny, doplnění UV gelových nehtů doporučujeme za 3–4 týdny.